Kolejne inwestycje w mysłowickiej dwójce!

Kolejne inwestycje w naszym szpitalu❗️

Mamy kolejne pieniądze na zakup sprzętu do ratowania ludzkiego życia!

💵 Dzisiaj Szpital Nr 2 im dr T Boczonia w Mysłowicach otrzymał dofinansowanie o wartości ponad 600 000 złotych na zakup aparatu rentgenowskiego i aparatu do znieczuleń z respiratorem operacyjnym.

Pieniądze przekazał Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Wielkie podziękowania za wsparcie i merytoryczną pomoc w zdobyciu środków finansowych dla członków zarządu Urzędu Marszałkowskiego Izabeli Domogała i Beaty Białowąs oraz dyrektora naszego Szpitala Grzegorza Nowak i na ręce Pana prezydenta Dariusza Wójtowicza oraz zastępcy prezydenta Mysłowic Wojciecha Chmiel!

Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter.

Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią.

Chcemy im za to podziękować.

Stąd gorący apel we wtorek 7 kwietnia o godzinie 13 stańmy w oknach, na balkonach i gromkimi brawami przez minutę podziękujmy im za tę walkę. #BrawaDlaWas.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

DMC Firewall is a Joomla Security extension!